Oferta Apartamentów i Pokoi w Niechorzu - Americano
PDF Drukuj Email

Apartamenty Americano oferują Państwu do dyspozycji pokoje 2-, 3-, 4- osobowe o wysokim standardzie. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor. lodówkę, internet bezprzewodowy Wi-Fi oraz czajnik bezprzewodowy. Dzięki bardzo dużym oknom (posiadamy także pokoje z balkonem) oraz wystroju wnętrz projektowanym przez zaprzyjaźnionego projektanta pobyt w naszych apartamentach zapewni nie tylko odpoczynek ale również wspaniałe samopoczucie.

Do dyspozycji gości oddajemy również miejsca parkingowe.

Doba noclegowa trwa od godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 10.00 ostatniego dnia pobytu. Wyżywienie we własnym zakresie. Wystawiamy faktury Vat.

Cena wynajmu pokoi wynosi od 50 do 100 w zależności od terminu przyjazdu. Szczegółowy cennik został przedstawiony poniżejstyczeń-maj
15 września - Grudzień
( bez okresów świątecznych)
czerwiec – 08 lipca
21 sierpnia – 14 września
09 lipca – 20 sierpnia
- Święta Bożego Narodzenia,
- Święta Wielkanocne
-długi weekend majowy
Osoba za dobę
70zł
80zł 100zł 80zł
Dziecko
do 10 lat
50zł
50zł
50zł
50zł
Dostawka
za dobę
50zł
50zł
50zł
50zł


W miesiącu lipcu i sierpniu rezerwacja od soboty, do soboty ( 7 noclegów- rezerwacja tygodniowa lub wielokrotność). Poza sezonem letnim, rezerwacja na dowolną liczbę dni.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu. Wpłaty należy dokonać w ciągu 5 dni, licząc od momentu rezerwacji telefonicznej lub e-mailem.